.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

معرفی بخش اشتراک ویژه

بخش اشتراک ویژه

 


آیا از اینکه نمونه یک فرد شکست‌خورده باشید به تنگ امده اید؟ آیا ایده‌های بزرگی در سردارید که هرگز نتوانستید به آن‌ها جامه عمل بپوشانید؟ آیا راه‌های بسیاری را رفته اید و به درهای بسته خورده اید؟ آیا دوباره و دوباره تلاش کرده‌اید اما بازهم ناکام مانده‌اید؟ دلیل این شکست‌های پی‌درپی و ناکامی‌هایتان چیست؟ ریشه این شکست‌ها در کجاست؟ 

آیا وقت آن نرسیده است که با مطالعه و آگاهی تا رسیدن به اهداف بزرگ خود به رشد و حرکت ادامه دهید؟ ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در مسیر موفقیت خود گام‌های اصولی بردارید. تجربه تلخ شکست‌ها و افتادن و برخاستن‌های بسیار تنها عمر و سرمایه و انرژی شمارا هدر می‌دهد. بهترین گزینه این است که پای درس اساتید برتر موفقیت دنیا بنشینید و رازهای موفقیت را از زبان آنها فراگیرید.


تیم دهکده جهانی موفقیت به کمک کارشناسان و مترجمین برتر حوزه موفقیت اقدام به تهیه آخرین ویدئوهای آموزشی و انگیزشی و مقالات تخصصی اساتید برتر موفقیت دنیا برای کاربران ویژه خودکرده است. این مطالب با وسواس خاص و از میان صدها ویدئو و مقالات به‌روز دنیا انتخاب و ترجمه‌شده‌ است تا بتوانیم گام مفیدی درراه موفقیت شما برداریم.


کافی است هرروز فقط چند دقیقه وقت بگذارید زمانی که در صف انتظار هستید یا در ایستگاه اتوبوس نشسته‌اید با کامپیوتر و کوشی و یا تبلت خود یکی از ویدئوها و مقالات را مشاهده کنید.

این ویدئوها به قیمت مناسب برای هرکسی در هر موقعیت مالی ارائه می‌شود. شما می‌توانید روزانه با پرداخت مبلغ ناچیزی رازهای بزرگ موفقیت را کشف کنید و با به‌کارگیری آن‌ها از قله‌های موفقیت مالی، شغلی، روابط و معنوی بالا بروید. سودی که از مشاهده این مطالب دریافت می‌کنید هزاران بار بیشتر از هزینه یک کیک شکلاتی کوچک صبحانه‌تان است. مطمئن هستیم با تصمیم درست و اقدام به عمل رازهای بزرگی را کشف خواهید کرد که باعث صرفه‌جوئی در عمر و سرمایه و انرژی شما خواهد شد.


پیشنهاد ویژه ما:

 

اشتراک الماسی یک ساله

اگر مصمم هستید با انتخاب درست و سرمایه گذاری اندک پای درس اساتید برتر موفقیت دنیا بنشینید و رازهای موفقیت را فراگیرید تا بر اوج قله های پیروزی بایستید پیشنهاد می‌کنیم عضو اشتراک الماسی یک ساله ما شوید و از تخفیف ویژه اشتراک الماسی برخوردار شوید. لازم بذکر است اشتراک الماسی تا پایان یک سال شامل هیچگونه افزایش قیمت نخواهد بود.

قیمت:210000 تومان

روزانه با صرف کمتر از 600 تومان عضو  اشتراک ویژه الماسی سالانه دهکده جهانی موفقیت شوید و علاوه بر  دریافت یک ساله مطالب این بخش به محصول کتاب صوتی  معجزه شکر گزاری هم به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.                                                                                           

اضافه_به_سبد_خرید

 

 

اشتراک طلایی شش ماهه

اشتراک طلایی شش ماهه فرصتی بزرگ برای کاربرانی است که تمایل دارند به مدت شش ماه از آخرین ویدئوهای آموزشی و انگیزشی و مقالات تخصصی ویژه دهکده جهانی موفقیت استفاده کنند و بتوانند از تخفیف ویژه نیز برخوردار شوند. شما می توانید پس از شش ماه اقدام به تمدید اشتراک خود نمایید.

قیمت: 125000 تومان
روزانه با صرف کمتر از 700 تومان عضو  اشتراک ویژه طلایی شش ماهه دهکده جهانی موفقیت شوید و علاوه بر مطالب این بخش به محصول کتاب صوتی  معجزه شکر گزاری هم به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.

اضافه_به_سبد_خرید

 

اشتراک نقره ای سه‌ماهه

ما شرایط همه کاربران عزیز را در نظر گرفته ایم. آن دسته از کاربرانی که تمایل دارند در یک فرصت  کوتاه 90 روزه از آخرین ویدئوهای آموزشی و انگیزشی و مقالات تخصصی اساتید برتر موفقیت جهان استفاده کنند می توانند در طرح اشتراک نقره ای سه ماهه دهکده جهانی موفقیت شرکت نمایند و از تخفیف ویژه نیز برخوردار شوند.

قیمت: 75000 تومان
 روزانه با صرف کمتر از  840 تومان عضو اشتراک ویژه نقره ای سه ماهه دهکده جهانی موفقیت شوید و محصول کتاب صوتی معجزه شکر گزاری را به صورت رایگان دریافت نمایید.

اضافه_به_سبد_خرید

 

 
اشتراک ممتاز یک ماهه

طرح اشتراک ممتاز یک ماهه برای کاربرانی است که می خواهند به جدیدترین مطالب بخش ویژه دسترسی داشته باشند و به صورت ماهانه اقدام به تمدید اشتراک خود نمایند. شما می توانید عضو  ممتاز ما باشید و از به روزترین ویدئوهای آموزشی و انگیزشی و مقالات تخصصی دهکده جهانی موفقیت بهره مند شوید.

قیمت: 25000 تومان
روزانه با صرف کمتر از 840 تومان عضو اشتراک ویژه برنزی یک ماهه دهکده جهانی موفقیت شوید.

اضافه_به_سبد_خرید     

  

 راهنمای_تصویری_عضویت_بخش_اشتراک_ویژه

 

فایل_صوتی_معرفی_بخش_اشتراک_ویژه

 

                                                                      

 

هدیه ویژه:

اگر به هر دلیلی فعلاً قصد خرید ندارید پیشنهاد می‌کنیم  برای مشاهده بخش رایگان برترین_ویدئوهای_اساتید_موفقیت_جهان کلیک کنید.نظرات کاربران ما:

فایل_اول

فایل_دوم


پیروزی های بزرگ شما آرزوی ماست.

تیم دهکده جهانی موفقیت


معرفی بخش اشتراک ویژه

بخش اشتراک ویژه, اشتراک ویژه, معرفی بخش اشتراک ویژه، اشتراک ویژه دهکده جهانی موفقیت

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.